• Pakiet
7 szt LIPS Usta FANCY GREEN Zawieszka polimerowa do auta PAKIET
search
  • 7 szt LIPS Usta FANCY GREEN Zawieszka polimerowa do auta PAKIET
  • 7 szt LIPS Usta FANCY GREEN Zawieszka polimerowa do auta PAKIET

7 szt LIPS Usta FANCY GREEN Zawieszka polimerowa do auta PAKIET

49,00 zł

Zamiast 51,17 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin i polityka prywatności

 

Metody dostawy

 

Metody płatności

LIPS Usta FANCY GREEN Zawieszka polimerowa do auta AROMA CAR

Samochodowy odświeżacz powietrza w kształcie ust. Idealny na prezent dla bliskiej osoby. Do zastosowania na kratce wentylacyjnej samochodu. Z powodzeniem może być także pachnącym brelokiem do kluczy, oryginalną pachnącą zawieszką do garderoby, ozdobą torebki lub plecaka.

Opis technologii polimerowej:
Nośnikiem zapachu jest tworzywo polimerowe, silnie absorpcyjne, które jednorazowo może wchłonąć dużą dozę olejków zapachowych i, dzięki dopracowanej metodzie jego przetwarzania, utrzymywać ją w swojej strukturze przez długi czas. Polimer jest bezpieczny dla skóry oraz samochodu – produkt jest „suchy” w dotyku, gdyż kompozycja utrzymywana jest wewnątrz i uniemożliwia wyciek zapachu. Polimer nasączany jest w 100% olejkami zapachowymi, bez dodatku innych substancji, dlatego zapach produktu nie ulega zniekształceniu, nawet po dłuższym czasie. Produkt ten oddaje zapach przez powolne odparowywanie olejków zapachowych. Tworzywo polimerowe zapewnia prosty i wygodny sposób użytkowania.

Sposób użycia:
Wyciągnij produkt z opakowania. Możesz teraz wybrać jedną z 3 proponowanych form zastosowania: wczep plastikowe kółko i stosuj jako pachnący brelok, przeciągnij tasiemkę i zawieś na wewnętrznym lusterku samochodu bądź zamontuj na kratce wentylacyjnej przy pomocy zaczepu.

WG-021975x7
1 Przedmioty

Opis

Kod Kreskowy
5907718925623
Kod Producenta
WG-021975
WG-021975x7
Zapach
FANCY GREEN
Kolor
Zielony
Produkcja
Polska
Materiał
Polimer
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.