• -8%
CLINEX GRILL 5L Płyn do mycia grilli i piekarników
search
  • CLINEX GRILL 5L Płyn do mycia grilli i piekarników

CLINEX GRILL 5L Płyn do mycia grilli i piekarników

86,87 zł
79,92 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin i polityka prywatności

 

Metody dostawy

 

Metody płatności

CLINEX GRILL 5L Płyn do mycia grilli i piekarników

pH - 13

Preparat o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień. Doskonale nadaje się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny

Zastosowanie:
Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rożna, rusztów oraz płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarniczych itp. Preparat można również stosować do czyszczenia szyb kominkowych.

Dostępne pojemności:
77-071 – butelka    1 L
77-023 – kanister   5 L

Sposób użycia:
Stosować zawsze na ostudzonych powierzchniach. Przed użyciem wstrząsnąć. Równomiernie nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię. Pozostawić na około 1 minutę do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyścimy powierzchnię za pomocą gąbki lub szmatki. Powierzchnię dokładnie spłukać wodą jakości wody pitnej. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu. Stosować wyłącznie na powierzchnie odporne na działanie alkaliów. Nie stosować na aluminium, miedź, powierzchnie malowane lub lakierowane. Po użyciu powierzchnię zawsze należy spłukać wodą. Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie, nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

CLINEX
77-023
2 Przedmioty

Opis

Kod Kreskowy
5907513270195
Kod Producenta
77-023
Pojemność
5 L
pH
13
Produkcja
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.