Zawieszka zapachowa ze szklaną butelką do samochodu

Zawieszka zapachowa ze szklaną butelką do samochodu to produkt, który pozwala na długotrwałe i subtelne odświeżenie powietrza w samochodzie. Butelka wykonana jest z przezroczystego szkła, dzięki czemu możemy podziwiać kolorowy płyn zapachowy wewnątrz. Do butelki dołączony jest drewniany korek, który absorbuje zapachowy płyn i uwalniają go stopniowo w powietrzu.

Tego typu zawieszki zapachowe do samochodu są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy otworzyć butelkę, wyjąć zabezpieczenie i przechylić buteleczkę, a następnie umieścić ją w wybranym miejscu w samochodzie, np. na desce rozdzielczej, w uchwycie na napoje lub na kratce wentylacyjnej. Zapach wypełnia całe wnętrze pojazdu, a dzięki subtelnej emisji zapachu jest bardzo przyjemny dla zmysłów.

W ofercie dostępne są różne rodzaje zapachów, od świeżych i owocowych po orientalne i zmysłowe, co pozwala na dopasowanie zapachu do indywidualnych preferencji. Zawieszka zapachowa ze szklaną butelką do samochodu to również dobry pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji, który chce zadbać o świeży i przyjemny zapach w swoim aucie.

Aktywne filtry