• -8%
CLINEX SCENT Alpejska Łąka Skoncentrowany odświeżacz powietrza
search
  • CLINEX SCENT Alpejska Łąka Skoncentrowany odświeżacz powietrza

CLINEX SCENT Alpejska Łąka Skoncentrowany odświeżacz powietrza

49,20 zł
45,26 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

 

Regulamin i polityka prywatności

 

Metody dostawy

 

Metody płatności

CLINEX SCENT Alpejska Łąka Skoncentrowany odświeżacz powietrza

Opis
Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza Clinex Scent jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, idealny do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. Dedykowany
zwłaszcza branży HoReCa. Unikalna nuta zapachowa sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach. Produkt posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy, co sprawia, ze jest odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach o charakterze publicznym, w których trudne jest utrzymanie bieżącej czystości (np. toalety publiczne).

Zastosowanie:
Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu deodoryzacji, wielkości pomieszczenia i intensywności wentylacji zastosować od 2 do 3 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszla WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu.
Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.

Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie spryskiwać przedmiotów plastikowych lub laminowanych z połyskiem Długotrwałe działanie moze spowodować ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.

CLINEX
77-902
3 Przedmioty

Opis

Kod Kreskowy
5907513273547
Kod Producenta
77-902
Pojemność
500 ml
Zapach
Alpejska Łąka
Produkcja
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.