CLINEX W3 ACTIVE SHIELD 5L Mycie sanitariatów z ochroną polimerową
search
  • CLINEX W3 ACTIVE SHIELD 5L Mycie sanitariatów z ochroną polimerową

CLINEX W3 ACTIVE SHIELD 5L Mycie sanitariatów z ochroną polimerową

80,85 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin i polityka prywatności

 

Metody dostawy

 

Metody płatności

CLINEX W3 ACTIVE SHIELD 5L Produkt do mycia sanitariatów z aktywną ochroną polimerową

pH - 3

Polimerowy preparat przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni kwasoodpornych. Zawarte w preparacie substancje aktywne doskonale usuwają zabrudzenia z czyszczonych powierzchni. Skutecznie usuwa rdzawe i kamienne nacieki, tłusty brud, osady wapienne i mydlane. Produkt pozostawia świeży zapach i nadaje
delikatny połysk. Polimery zastosowane w preparacie opóźniają efekt ponownego osadzania się brudu oraz ułatwiają proces kolejnego mycia tworząc na mytych powierzchniach warstwę ochronną. Zapobiega efektowi zaschniętych kropli wody.

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny

Zastosowanie:
Gotowy do użycia preparat do codziennego mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych (szklanych, plastikowych i glazurowanych), armatury łazienkowej (urządzenia emaliowane), elementów ze stali nierdzewnej, muszli, pisuarów, umywalek (urządzenia ceramiczne i plastikowe), glazury, płytek ceramicznych, itp.

Dostępne opakowania:
77-708 – butelka   1 L
77-709 – kanister 5 L

Sposób użycia:
Spryskaj zabrudzoną powierzchnię preparatem, usuń brud, osady oraz nacieki, spłucz bieżącą wodą. Aby zabezpieczyć powierzchnię przed ponownym osadzaniem zanieczyszczeń, spryskaj powierzchnię ponownie, odczekaj chwilę, spłucz bieżącą wodą. Nie wycieraj do sucha. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu. Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

CLINEX
77-709
1 Przedmiot

Opis

Kod Kreskowy
5907513273844
Kod Producenta
77-709
Pojemność
5 L
pH
3
Produkcja
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.